Strony internetowe przyszłości…

Poznaj moją ofertę i nie zwlekaj z kontaktem ! 

Co otrzymamasz do strony internetowej ?

Strony Internetowe Władysławowo - zdalnie w całej Polsce

Domenę .pl

Strony Internetowe Władysławowo - zdalnie w całej Polsce

Hosting na rok

Strony Internetowe Władysławowo - zdalnie w całej Polsce

Dożywotni SSL

Strony Internetowe Władysławowo - zdalnie w całej Polsce

E-Mail firmowy

Strony Internetowe Władysławowo - zdalnie w całej Polsce

1 MSC support

Celuje w responsywność strony internetowej

Nie oszukujmy się – strona internetowa która nie otwiera się na urządzeniach mobilnych, w dzisiejszych czasach jest nieakceptowalna. W swoich pracach stawiam przede wszystkim na optymalizację pod kątem responsywności.
Większość z Nas korzysta w telefonów częściej niż z urządzeń stacjonarnych.
Strona mobilna + SEO = skuteczne pozyskiwanie klientów !

Strony internetowe których potrzebuje Twoja firma. 

W tworzonych przeze mnie stronach stawiam przede wszystkim na szybkość i przejrzystość działania. Posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach to najskuteczniejszy sposób na pozyskanie klientów.
Taka forma reklamy cechuję się świetną ekonomią – płacisz raz, zyskujesz długofalowo. Jeżeli szukasz osoby który wykona dla Ciebie taką stronę, dobrze trafiłeś !

Przez 3 lata wykonałem ponad 100 realizacji dla klientów z całej Polski i zza granicy – w tym dla firm z Władysławowoa – dlatego powstała dedykowana oferta  strony internetowe Władysławowo i okolice.

 

Jestem doświadczonym specjalistą z branży IT. Wykorzystuję najnowsze technologie : HTML5, CSS, Java Script, PHP

Chcę mieć stronę internetową – dobrze… ale co dalej?

Krok pierwszy...

Wysyłają mi Państwo na adres mailowy biuro@szybkiestronki.eu materiały do stworzenia strony(opisy, zdjęcia, formy kontaktowe, link social media etc.). Gdy otrzymam te wiadomości przechodzę do tworzenia projektu wstpępnego na swoim hostingu i domenie.

 

Krok drugi...

Gdy projekt wstępny jest gotowy wysłam link , aby mogli Państwo przetestować witrynę, zobaczyć grafikę. W tym momencie możemy wprowadzać wszelakie poprawki. Gdy projekt jest gotowy , rozliczamy się.

Krok trzeci...

Po otrzymaniu zapłaty wykupuję hosting, domenę na rok, oraz instaluję certyfikat SSL i przerzucam cała stronę ode mnie na miejsce docelowe np. remontyna5.pl (oczywiście nazwę wybierana jest przez klienta ). Na końcu wysyłam wszystkie loginy oraz hasła do strony. Tworzę także wideo poradnik.

Dobrze. Ale ile to będzie kosztowało?